Rivo Neuhaus
Tuleohutusekspert, tase 6
Turvasüsteemide tehnik, tase 5 
Juhatuse liige

Mis mees ta on?

Rivo hoolitseb selle eest, et kliendid oleks hoitud ja meeskond rahul. Vahel õnnestub see halvemini, vahel paremini. Aga kui asi kisub hapuks, tõmbab ta endale ise tunked selga, haarab kätte tööriistakasti ning läheb ehitise auditeid tegema, sprinklersüsteeme hooldama või tuleohutuspaigaldiste juhtmeid vedama. PS. Rivo proovis mitmeid aastaid kätt ametnikuna - tulekahjude uurijana ta ebaõnnetus ja asus tööle sama büroo juhina. Nagu ikka - kes teha ei oska, õpetab. Ka seal ta ebaõnnestus ja asus tööle Päästemeti Ida päästekeskuse direktori asetäitjana. Ikka sama lugu. Sel hetkel taipas ta, et otsitud "ükssarve" ja oodatud edu pole sealgi - nii saigi temast mees, kes kasvatab kolme last, laseb ennast kasvatada armsal naisel, kes omakorda laseb Rivol uskuda, et just tema juhib oma väikest tuleohutusettevõtet. 

Lii Kaljuvee
Assistent

Mis mees, oih, vabandust, mis naine ta on?

Tuletark poleks mingi Tuletark, kui meil poleks oma tuleharki, kelle rõõmus olek tervitab iga tuleohutushuvilist, kes astub sisse meie tuleohutusbutiiki. Lii pakub kohvi, kuulab mure ära ja suunab edasi, sest tema teab, kes teab. Lii ei sahista niisama ja sihitult - olles töötanud Päästeametis tuleohutusjärelevalve inspektorina, teab ta tuleohutusest nii mõndagi. Seepärast aitab ta meie kliente ka tuleohutusalase nõuga vähemalt sama hästi, kui Päästeamet - lihtsalt natuke rõõmsamalt.

Janek Floren

Tuleohutusspetsialist, tase 5
Valdkond: teenuste arendus, tuleohutusalased skeemid, ehituslik tuleohutus

Mis mees ta on?

Tõeline oma ala proff! Ja siin võtsime niigi juba pool maha! Ilma naljata. 20 aastat tuleohutust, üle 4000 objekti, Päästeamet, Päästekolledži õppejõud, Enefit 280, VKG, Sillamäe Sadam…ah, mis siin rääkida, seda peab ise nägema. NB! Üks vähestest päris tuleohutuse asjatundjatest, kes veel mäletab ja teab, mis on tuleohutus väljaspool seadust ja standardeid ehk kumb oli enne – kana või muna! Vabal ajal püüab Janek jõuda jooksurajale, aga tuleohutus tuleb pidevalt ette. Janek võib oma tuleohutusotsingutega tõepoolest käia ära interneti viimasel leheküljel. Jah, pole kohatu võrdlus - ta on justkui tuleohutuse Chuck Norris - isegi lõke ei julge tema juuresolekul süttida.

Targo Tikkerber
Tuleohutusekspert, tase 6
Valdkond: ehitusprojektide tuleohutus, ehitise audit, küttesüsteemide ekspertiisid

Mis mees ta on?

Kes seda täpselt teab! Targo on omamoodi eestlase võrdkuju. Sellise ürgse eestlase, kes veel suudab , oskab ning hästi kasvatatud inimesena ka kasutab imetlusväärset privileegi olla lihtsalt vait. Ja rääkida vaid siis, kui vaja. Nii palju kui vaja. Ja just seda, mida vaja. Ning kui Targo räägib, siis tasub kuulata ja kõik kinni püüda, sest sealt tuleb ainult asjalikke nõuandeid ehitusliku tuleohutuse valdkonnas. Liigse vahuta. Ilmselt on see ka üks põhjuseid, miks Targo loobus edukast ametnikukarjäärist Päästeametis, sest kui miski lõhnab nagu ... ja maitseb nagu ..., siis on põhjust oletada, et see ongi ... - Targol lihtsalt ei meeldinud ametnikuna seda lühikest tõdemust kirjutada viiel leheküljel.