Meie võimekus on abistada ka kõige keerulisemate hoonete ehitusprojektide tuleohutusosade koostamisel, kuid meie valmisolek on aidata pisemagi ehitise tuleohutuse kavandamisel. NB! Tuleohutusosa on vaid üks osa kogu tervikprojektist, seepärast rõhutame, et me vaid aitame projekteerijat ja vastutus tuleohutusosa kooskõla eest ülejäänud projektiga lasub siiski projekteerijal.

Mis juhtub, kui kaasata ehitise projekteerimisse kogenud tuleohutuse asjatundja? Ligi 20 aastasele kogemusele tuginedes 90% juhtudest vähemalt järgmine:

  • Hoitakse kokku aega – meie jaoks on tuleohutus igapäevane, mistõttu suudame sama töö ära teha projekteerijast kiiremini.
  • Hoitakse kokku veel rohkem aega – meie jaoks on tuleohutus igapäevane, mistõttu suudame töö ära teha kvaliteetsemalt – vähendame aega Päästeameti kooskõlastuse saamiseks kuluvatele vaidlustele ja pidevatele ümbertegemistele.
  • Hoitakse kokku raha – kavandame tuleohutuse terviklikult ning väldime üledimensioneerimist – oleme ümberkohandanud projekte, mille tulemuseks on olnud tuleohutust mitte vähendades otsene rahaline kokkuhoid mitmeid kümneid tuhandeid eurosid tuleohutuslahenduste pealt, rääkimata ära jäänud tulevased tuleohutuspaigaldiste hoolduskulud.
  • Hoitakse kokku veel rohkem raha – aeg on raha, ning ehitamises on vähe olulisemat kui aeg ja raha.
     
Las igaüks teeb seda, mida hästi oskab!